Polskie Biznesy

Noclegi

Domy, apartamenty i inne miejsca noclegowe na całej wyspie prowadzone przez Polaków lub z możliwością pomocy w języku polskim.

Torre delle Stelle

Nowy, gustownie urządzony apartament w Torre delle Stelle (prowincja Cagliari) to niezależna część willi położonej niedaleko pięknej plaży Genn’e Mari (200 m). Jest idealny dla 4-osobowej rodziny.

Apartament ten ma powierzchnię 50 m2 i składa się z sypialni małżeńskiej, salonu z aneksem kuchennym i z rozkładaną 2-osobową kanapą oraz łazienką z prysznicem.

Jest on nowo wyposażony i po gruntownym remoncie. Dysponuje, ponadto niezależnym wejściem od uliczki prowadzącej na plażę oraz kameralnym ogródkiem zaopatrzonym pod kątem możliwości spożywania posiłków na zewnątrz.

Dodatkowe atuty:

– WiFi

– smart TV

– pralka

– pełne wyposażenie kuchni

– alarm przeciw włamaniowy

– akcesoria plażowe

Torre delle Stelle to miejscowość turystyczna będącą częścią gminy Maracalagonis, która wznosi się na cyplu wzdłuż nadmorskiej drogi prowadzącej z Cagliari do Villasimius, w południowo-wschodniej części Sardynii.

Ze względu na swoje szczególne położenie może pochwalić się najdłuższym latem na wyspie. Jest miejscem idealnym dla rodzin z dziećmi z piękną piaszczystą plażą z łagodnym zejściem oraz wszelkie wygody w postaci barów, restauracji, apteki, bankomatu- to atuty bardzo cenione przez naszych gości.

Torre delle Stelle znajduje się około 45 km od lotniska Cagliari Elmas, miejsca przylotu wielu tanich lotów z całej Europy.

Minimalny pobyt: 4 noce

Cena: €75-€120/ noc / apartament

Koszty uzależnione są od długości pobytu, liczby osób i terminu (niski / średni / wysoki sezon). Proszę o kontakt w celu wyliczenia najkorzystniejszego kosztorysu.

Aleksandra Jakubowska-Ariu

e-mail: ola.ariu@gmail.com

Messenger: Aleksandra Jakubowska-Ariu

Whatsapp: +39 3459900654

Comune di Perfugas

Zapraszam gorąco do wynajęcia mojego małego domku letniskowego o powierzchni ok. 55 m2, składającego się z sypialni, łazienki (z pralką), salonu z aneksem kuchennym, klimatyzacją i polską TV satelitarną oraz przestrzeniami zewnętrznymi, takimi jak taras i zadaszenie ze stolikiem. Wieś znajduje się ok 20 min. jazdy samochodem od morza. Okolica jest bardzo atrakcyjna, ponieważ znajduje się tu wiele obiektów wartych zobaczenia. Nuraghi, skamieniały las, prehistoryczne grobowce i miejsca kultu religijnego i muzea to tylko niektóre z nich.

Magdalena Kozak

e-mail: eulingue@gmail.com

Messenger: Magda Magdalena

Whatsapp: +39 3464034452

oferty specjalne

Należysz już do stowarzyszenia?

Jeżeli należysz do stowarzyszenia to mamy dla Ciebie zarezerwowane różnego rodzaju zniżki i oferty.